Hakkımızda

Slide1 Genç, dinamik, yenilikçi ve uzman ekip ile Sizlere hayal edilen yaşamı sunuyoruz... Çiçekler İnşaat A.Ş Slide2 Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe, birikim , güçlü teknik personel ile güvenebileceğiniz tek adres... Çiçekler İnşaat A.Ş

HAKKIMIZDA

İstanbul’da kurulan Çiçekler İnşaat A.Ş bulunduğu bölgenin kentsel dokusuna uygun çok katlı işyeri, konut, villa projeleri, sosyal tesis ve rezidans taahhütleri üstlenen firmamız, her türlü mimari plan, proje çizimi ve taahhüdünü yapmaktadır.

Çiçekler İnşaat A.Ş. Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe, birikim, güçlü teknik personel, idari ve mali imkanları ile sizlere hizmet verme konusundaki arzusunu, sizlerin güveni ve desteği ile gerçekleştirmektedir.

MİSYON

Mutlu ve huzurlu bir yaşam ortamı inşa etmek için her şeyi düşünen Çiçekler İnşaat A.Ş. inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, taahhüdü altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kaliteli sistemin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak ve iş güvenliği konusunu birinci derecede önemli kılmak ve geliştirmek, projelerde el verdiği ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.

VİZYON

Kaliteyi amasız, bahanesiz ve sürekli üstlere taşıyarak ilerlemek hedefimiz olacaktır.

Kapılarını ihtişama açan projelerimiz sizleri bekliyor